کمپین موفق ایرانیان خارج از کشور برای لغو تحریم ها به مرز ۱۲۰۰۰۰ امضا رسید

کمپین موفق ایرانیان خارج از کشور برای لغو تحریم ها به مرز ۱۲۰۰۰۰ امضا رسید

/ اخبار ایرانیان خارج از کشور / چهارشنبه, 17 ارديبهشت 1399 ساعت 01:19

 

 

فراخوان اینترنتی «ضرورت لغو فوری تحریم های پزشکی علیه ایران» که همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشورمان آغاز شده بود، با حمایت های شایسته هموطنان خارج از کشور به زودی توانست به مرزهای حائز اهمیت یکصد و بیست هزار امضا برسد و یکی از موفقترین فراخوان های اینترنتی خارج از کشور و در حمایت از مردم مظلوم ایران را شکل دهد.

این فراخوان تلاش کرد با افزایش فشار افکار عمومی بر نهادهای بین المللی، این سازمان ها و نهادها نیز آمریکا و اروپا را برای لغو یا کاهش تحریم ها تحت فشارواقعی بگذارند و نتایج مفیدی در حمایت از مردم ایران بدست آورند.

پس از این فراخوان، فراخوان های دیگری نیز در حمایت از لغو تحریم های ایران از سوی نهاد های مردم نهاد و سازمان های بین المللی دیگر نیز شکل گرفت و نمایندگان بسیاری از پارلمانها از لغو تحریم های ایران حمایت کردند.

در تحولاتی دیگر اعلام شد که کانال بانکی ویژه سوئیس فعال شده است و دبیر حقوق بشر سازمان ملل نیز رسما خواهان بازنگری در تحریم ها علیه ایران شد، چرا که این تحریم ها مستقیما بر وضعیت بهداشت و درمان مردم در معرض یا آسیب دیده از کرونا تاثیر می گذارد.

برای امضا می توانید به آدرس ذیل یا خبر ذیل مراجعه فرمائید

 

https://www.change.org/p/un-who-lift-all-medical-sanctions-now-the-iranian-people-suffering-from-coronavirushttps://www.change.org/p/un-who-lift-all-medical-sanctions-now-the-iranian-people-suffering-from-coronavirus

 

کلیه حقوق این سایت برای انجمن دوستداران ایران NGO محفوظ است. 2020

Please publish modules in offcanvas position.